Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda karşılaşacağı Dinamo Kiev maçı öncesinde UEFA'ya verdiği takım listesi açıklandı.

Stefan Kuntz: "Eleştiriye daima açığım ve bu durumla yüzleşmeye hazırım" Stefan Kuntz: "Eleştiriye daima açığım ve bu durumla yüzleşmeye hazırım"
Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda karşılaşacağı Dinamo Kiev maçı öncesinde UEFA'ya verdiği takım listesi belli oldu. Fenerbahçe'nin UEFA'ya gönderdiği listede Kim min Jae, Luiz Gustavo, Marcel Tisserand, Steven Caulker, Mauricio Lemos, Nazım Sangare, Max Meyer, Mbwana Samatta, Tiago Çukur ve Çağtay Kurukalıp yer almadı.

Fenerbahçe'nin kadrosunda şu isimler yer alıyor;

Altay BayındırErtuğrul ÇetinSerdar AzizFilip NovakAttila SzalaiWillian Souza Arao Da SilvaFerdi KadıoğluMert Hakan YandaşDiego RossiEnner ValenciaDimitris PelkasJoshua Kingİrfan Can KahveciOliveira Dos Santos Lincoln HenriqueBrumaArda GülerMiha ZajcMiguel Crespo Da SilvaBurak KapacakIsmail YüksekEmre MorMergim BerishaSerdar DursunBright Osayi-SamuelMuhammed Gümüşkaya