banner339
banner274

Sinem Kobal'dan önemli itiraf

Birçok genç kız onun yerinde olmak istiyor. Neredeyse çocuk yaştan beri ünlü... Ama o bunun bedelini ağır ödemiş.

Sinem Kobal'dan önemli itiraf
banner401
banner427

Yaşadıklarını itiraf etti. Oyuncu Sinem Kobal, 13 yaşından beri ekranda olmanın zaman zaman psikolojisini bozduğunu söyledi. Kobal"Odama kapanır ağlardım. Genç yaşta şöhret çok zor" dedi...

Selena dizisinin beğenilen oyuncusu Sinem Kobal, oyunculuğa küçük yaşta başlamanın avantajlarının yanı sıra zorluklarının da olduğunu söyledi.

ANNEM HEP YANIMDAYDI

13 yaşında Dadı dizisiyle ekranların karşısına geçen Kobal zaman zaman yaşadığı "kaybolma hissini" annesinin yardımıyla aştığını belirtti. Kobal yaşadığı zor günleri şöyle anlattı:

"Gençlikle çocukluk arasında bir yaşta kendimi setlerde buldum. Oyunculuk 4 yaşından beri yapmak istediğim bir şeydi. Ancak gerçekler çok farklı. Herkes beni alkışlarken ben kaybolduğumu hissederdim. Odama kapanıp ağladığım zamanlar oldu. Dengem bozulmuştu. Annem hep yanımdaydı ve iç dengemi o kurdu." Beykent Üniversitesi'nin Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde öğrenci olan Sinem Kobal tek isteğinin dizilere ara verip İngilizce'sini ilerletmek olduğunu söyledi.

HAYALİM HOLLYWOOD

Kobal, “İngiltere'ye gidip dilimi ilerleteceğim. Work-shoplara katılmak istiyorum. Ayaklarım yere basıyor. Hayalimde ise Hollywood var" dedi.

GAZETEPORT

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 12:14
banner218