banner4
banner23

Madonna'nın sapığı akıl hastanesinden kaçtı

Los Angeles polisi, saplantılı şekilde Madonna'yı takip ederek pop yıldızını tehdit etmekten suçlu bulunan Robert Dewey Hoskins adlı adamın tutulduğu psikiyatri hastanesinden kaçtığını açıkladı.

Madonna'nın sapığı akıl hastanesinden kaçtı
banner19

Hoskins, 1996 yılında 10 yıl hapse mahkum edilmişti.

Hapisten çıktıktan sonra bir başka hastanede bir süreliğine yatan Hoskins, geçen Temmuz ayında tekrar tutuklanmış ve şu an kaçmış olduğu hastaneye kaldırılmıştı.
Polis, Hoskins'in ''saldırganlığa çok yatkın'' olduğunu söyleyerek, yanına yaklaşılmamasını istedi.

Los Angeles Emniyet Müdürlüğü, psikoz hastası Hoskins'in ilaçlarını almadığı zaman durumunun son derece kötüleştiği uyarısını yayınladı.

1996 yılında Hoskins'in çıkarıldığı mahkemede ifade veren Madonna, bir yıl evvel evinin yakınlarında karşılaştığından beri Hoskins'le ilgili kabuslar gördüğünü anlatmıştı.

Ünlü şarkıcının bir koruması, Hoskins'in kendisini Madonna'nın kocası olarak tanıttığını ve ''Eğer Madonna benimle birlikte olmazsa boğazını boydan boya keseceğim'' dediğini kaydetmişti.

Aynı yıl içerisinde, Madonna Florida'da iken, şarkıcının Los Angeles'taki evinin duvarını aşan ve havuzuna atlayan Hoskins, korumalardan birinin açtığı ateş sonucu bacağından yaralanarak yakalanmıştı.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2012, 12:37