Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, özel hayatındaki gelişmeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak ikili hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Ebru Gündeş ile Rassan Khoshnaw'ın evlendiği öne sürüldü! İşte detaylar...

Reza Zarrab'dan yasak aşk iddialarının gölgesinde boşanan Ebru Gündeş'in, Iraklı zengin iş insanı Rassan Khoshnaw ile birliktelik yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Rassan Khoshnaw ile şarkıcının ortaya çıkan aşk kareleri ilişkiyi adeta belgelemişti. 

Hatta iş insanı Ebru Gündeş'in sahne aldığı bir mekanın en ön masasından her hafta yer yaparak aşkını izlemeye gittiği konuşulmuştu.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİ

Son olarak Ebru Gündeş ve 19 yaş küçük sevgilisi hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Sevgilisi ile Dubai'de gizli gizli görüşen Gündeş'in, Khoshnaw ile Dubai'de evlendiği iddia edildi.

Gündeş'in kızı Alara için okul baktığı ve Dubai'ye yerleşeceği de öğrenildi.

İddialara göre Gündeş, sadece konser olduğu zamanlarda Türkiye'ye gelecek.

Ayrıca Ebru Gündeş'in, Dubai'ye yerleşme konusunda hiç tereddüt yaşamadığı da öne sürüldü.

NELER OLMUŞTU?

2021 yılında 11 yıllık evliliğini bitiren Ebru Gündeş, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ebru Gündeş'in sevgilisinin kendisinden 19 yaş küçük olduğu ve birbirlerine daha yakın olmak için aynı siteye taşındığı öğrenilmişti.

Ebru Gündeş, geçtiğimiz sene çocuğunun babası Reza Zarrab ile 11 yıllık evliliğini noktalamıştı.

ARALARINDA 19 YAŞ FARK VAR

47 yaşındaki Ebru Gündeş, gönlünü 28 yaşındaki Kuzey Iraklı genç işadamı Rassan Khoshnaw'a kaptırmıştı.

Genç iş insanının, bir süredir Ebru Gündeş'i yakın markaja alarak yalnız bırakmadığı konuşulmuştu.

Gündeş'e karşı çok tutkulu bir aşk hisseden Khoshnaw, şarkıcıya yakın olmak için oturduğu villanın karşısına taşınmıştı.

Melek Mosso şarkılarını Didim Amfi Tiyatro’da hayranları için seslendirdi Melek Mosso şarkılarını Didim Amfi Tiyatro’da hayranları için seslendirdi

Genç ismin, Gündeş'e "Her gün yanında olacağım ve seni bırakmayacağım" dediği de ileri sürülmüştü.

EBRU GÜNDEŞ İLE IRAKLI ZENGİN İŞ ADAMININ AŞKI BELGELENDİ!

Ebru Gündeş'in Iraklı zengin işadamı Rassan Khoshnaw aşk yaşadığı haberleri geçtiğimiz haftalarda büyük ses getirmişti.

Magazin kulislerinde konuşulan aşk dedikoduları hakkında Ebru Gündeş sessiz kalırken, Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, ünlü şarkıcının hiçbir sahnesini kaçırmıyor, onu hep en ön masadan izliyordu.

Ebru Gündeş ile sevgilisi Rassan Khoshnaw'dan sarmaş dolaş aşk pozu gelmişti.

11 yıllık eşi ve kızı Alara'nın babası Reza Zarrab'dan geçen sene boşanan Ebru Gündeş'in karnında yeniden kelebeklerin uçuşuyor.

Ünlü sanatçının ayaklarını yerden kesen isim; genç işadamı Rassan Khoshnaw lüks arabaları ile yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmıyor, onu hep en ön masadan izliyor.

Sevgililer Günü öncesi yeni şarkısı "Sonsuza Dek"i çıkaran sanatçının "Sanki yeniden doğdum ellerinde" sözlerinin adresi Rassan Khoshnaw gibi...

Uzun süredir konuşulan aşk iddiaları sonunda belgelenmişti.

Ebru Gündeş'in sevgilisi ile ilk karesi sosyal medyada yayınlandı. Çiftten evlilik haberleri gelip, gelmeyeceği merak konusu oldu.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in 10 yaşındaki kızı Alara son hali ile tıpkı annesinin küçüklüğüne benzetilmişti... Ebru Gündeş'in gözlerden uzak büyüttüğü Alara merak konusu oldu.

Ebru Gündeş kızı Alara'yı sır gibi saklasa da magazincilerden kaçamıyor. Geçtiğimiz aylarda objektiflere yakalanan Ebru Gündeş'in kızı Alara'nın son hali ile annesinin kopyası...

Ebru Gündeş özel hayatı ile markaj altına alındı. Reza Zarrab'ın kendisini bir çok kadınla aldattığı ve bunlardan birinin de yakın dostu Hadise olduğu öne sürülen Ebru Gündeş geçtiğimiz günlerde eşinden boşanmıştı.

Tüm bu olayların gölgesinde, özel hayatını göz önünde yaşamayan şarkıcı Ebru Gündeş'in gözlerden uzak büyüttüğü Alara merak konusu oldu.