Son dönemde en çok gündeme gelen isimlerden biri olan ünlü oyuncu Devrim Özkan'ın babası Lütfi Özkan trafik kazası geçirdi. Devrim Özkan, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. İşte detaylar...

'Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de 'Songül Payaslı' karakterine hayat veren Devrim Özkan'ın babası Lütfi Özkan, kaza geçirdi. Özkan, konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

'BOLCA DUAYA İHTİYACIMIZ VAR'

Oyuncu, "Merhabalar... Arayan, soran tüm herkese teşekkür ederim. Babam önemli bir trafik kazası geçirdi maalesef ama şükür ki şu an durumu iyi diyebiliriz. Bolca duaya ihtiyacımız var sadece en güzel şekilde toparlayabilmemiz için..." dedi.

'ŞÜKÜR'

Devrim Özkan, ardından hastane odasında babasının elini tuttuğu bu fotoğrafı, "Şükür..." notuyla paylaştı. Takipçileri Özkan'a "Geçmiş olsun" mesajları yağdırdı.

GÜZELLİĞİYLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Son dönemlerin parlayan yıldızları arasında yer alan Devrim Özkan, yalnızca rol kabiliyetiyle değil, duru güzelliğiyle de adından söz ettiriyor.

Muğla'da doğup büyüyen oyuncu, lisans eğitimini de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde almıştı.

Daha önce Ramo dizisinde kamera karşısına geçen Devrim Özkan, şimdilerde Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde izleyiciyi ekrana kilitliyor.