• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Çekemeyenler iftira atıyor

  18.04.2008 19:15
  CHP Kuşadası İlçe Başkanı Esat Altıngün basın toplantısı düzenledi.
  Çekemeyenler iftira atıyor
  Çekemeyenler iftira atıyor Çekemeyenler iftira atıyor Çekemeyenler iftira atıyor

  Kuşadası'nda yerel yayın yapan bazı gazetelerde hakkında çıkan “ kaçak inşaatı var” şeklindeki haberler üzerine CHP Kuşadası ilçe Başkanı M. Esat Altungün bir basın toplantısı düzenledi. Ocak ayında yapılan genel kurulla ilçe başkanlığına seçilen ve ardından da yerel seçimlerle ilgili belediye başkan aday adaylığını açıklayan CHP Kuşadası İlçe Başkanı M. Esat Altungün, yereldeki hızla yükselişlerini çekemeyen siyasi rakiplerinin kendisini karalama kampanyası başlattığını ileri sürerek, hiçbir kaçak inşaatı olmadığını söyledi.
  CHP İlçe Binası'nda gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan CHP Kuşadası ilçe Başkanı M. Esat Altungün, hakkındaki kaçak inşaatı var şeklindeki iddialara cevap verdi. Kuşadası CHP'nin ilçe kongresini tamamladıktan bu yana, kendisinden ve partisinden rahatsız olan bir takım rant çevrelerinin asılsız iftiralarda bulunduğunu dikkati çeken CHP Kuşadası ilçe Başkanı M. Esat Altungün, “Rant çevreleri asılsız iftiralarda bulunarak şahsımı ve partimi güç durumda bırakma gayreti içerisindedir. Yerel seçimler öncesinde şahsım ve örgütümün halkla bütünleşip yerel iktidar hedefine yönelmesinin, bir takım çevreleri rahatsız ettiği görülmektedir” dedi.
  Siyasi yaşantısının hiç döneminde kirli ilişkilere bulaşmadığını ve bundan sonra kirli işlerle ve ilişkilerle işinin olamayacağını anlatan CHP Kuşadası İlçe Başkanı M. Esat Altungün, “Kuşadamızın bu günlere gelmesinin mimarı olan anlayışlara karşı, hep direnç gösterip tavır koyabildiği için, rantı değil halkı düşündüğü için, yerelde iktidarın en güçlü adayı olduğumuz için, bu kokuşmuş ve batağa saplanmış düzeni değiştireceğimiz için şahsıma yönelik bu karalama kampanyası başlatılmıştır” ifadelerine yer verdi.
  Ege Mahallesi'nde devam eden inşaatıyla ilgili basın mensuplarına belge dağıtan CHP Kuşadası ilçe Başkanı M. Esat Altungün, “Benim inşaatım hem imara hem de hukuka uygun. Yasadışı hiçbir şey yok. İsteyen belgeleri inceleyebilir. Bu iddialar üzerine belediyeyi göreve davet ediyorum. Şahsıma yönelik bu iftiranın gerçek olmadığı ortadadır. Yerelde kendisine rakip olarak beni görenler, güçlenmemden korkanlar bu iftiraları ortaya atmaktadır” şeklinde konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim