Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit Aybüke öğretmen paylaşımı: Rahmetle yad ediyorum Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit Aybüke öğretmen paylaşımı: Rahmetle yad ediyorum
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AK Parti Ataşehir ve Beykoz ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

"AYNI MOTİVASYON İLE ÇALIŞMAMIZ ÇOK ÇOK ÖNEMLİ"

Bakan Kurum, “14 Mayıs'ta milletimizin iradesi sandığa tecelli etti. Cumhur İttifakımız, Cumhurbaşkanımız 2,5 milyona yakın bir fark ile 15 seçimdir olduğu gibi yine bu seçimde de en yüksek desteği milletimizden alarak, mecliste de, Cumhur İttifakı olarak açık ara büyük bir farkla ilk turu bitirdik. Cumhurbaşkanımızın, 21 yıldır ortaya koymuş olduğu emeğin, çalışmanın, eser siyasetinin ve gerçeklerin milletin nezdinde bir karşılığı olduğunu hep birlikte görmüş olduk. Milletimiz, hayallere değil gerçeklere oy verdi. Yine gerçeklerin peşinden, liderimizin peşinden koştu. Milletimize şükranlarımı sunuyorum, Allah hepsinden razı olsun. Herkesi kucaklayacağımız ve hep söylediğimiz gibi, 85 milyon kazanacak, kimse kaybetmeyecek inşallah, 28 Mayısta da herkesin kazanacağı, hepimizin mutlu olacağı, huzur içerisinde olacağı, güven içerisinde olacağı ve gençlerimizin hak sahibi olduğu, kadınlarımızın her türlü haklara eriştiği bir süreci, Türkiye Yüzyılı'nı başlatacağız. Tabii, burada aynı anlayışla, aynı motivasyon ile çalışmamız çok çok önemli. Bugün itibarıyla çalışmalarımız fiilen sahada tekrar başladı ve bu 15 gün içerisinde, kendimizi ifade edemediğimiz, hangi kardeşimiz varsa mahalle mahalle, sokak sokak o kardeşlerimize ulaşacağız. Türkiye Yüzyılı'nı anlatacağız, hayallerimizi ve projelerimizi anlatacağız. El ele 86 milyonu kucaklayacak anlayışımızı anlatacağız" diye konuştu.