banner339
banner313

MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın’dan Zafer Partisi’ne geçen MHP eski il başkanı Cem Akbudak'a zehir zemberek sözler!

Milliyetçi Hareket Partisi Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, MHP’de 2 yıl il başkanlığı yapan, iki gün önce de Ümit Özdağ’ın kurduğu Zafer Partisi’ne Aydın kurucu il başkanı olarak atanan Cem Akbudak’ı sert sözlerle eleştirdi.

MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın’dan Zafer Partisi’ne geçen MHP eski il başkanı Cem Akbudak'a zehir zemberek sözler!
banner448
banner451

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cem Akbudak’ı hedef alan Ahmet Baskın paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Akbudak, 1998 ve 2009 yıllarında gördüğümüz gibi bulduğu her fırsatta Milliyetçi Hareket Partisi ve Türk Dünyasının Lideri Saygıdeğer Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi'nin çizdiği istikamet ve hedeflerden sapma potansiyeli olan bir şahıstır. Bu şahsın geçmiş dönemlerde hangi vasıfla olursa olsun hasbel kader görev yapmış olması içindeki fitne ve makam arzusunu söndürememiştir. Şu unutulmamalıdır ki, Saygıdeğer Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi'nin dediği gibi; nefislerine teslim olmuş, vehimlerine rehin olmuş, hırslarına yenilmiş, egolarına boyun eğmişler için değişen hiç bir şey olmayacaktır.

Davamıza ayak uyduramayanların gözleri daima arkadadır ve bunlar her zaman ilk istasyonda inmişlerdir.

Ülkülerimize ulaşmak için fedakârca emek veren özverili ve tutkulu dava arkadaşlarımız gerçek dava ve değer simgeleridir.

UYARIYORUZ

Hiç kimse çalı dibi yoklamasın, keçeyi suya atmasın, orasını burasını oynatmasın.

Bir kümeste yemlenip diğer kümeste yumurtlayanlarla işimiz olmaz olamaz.”

banner218