banner116

MHP'de deprem! Aydın il teşkilatı görevden alındı!

MHP'de deprem! Aydın il teşkilatı görevden alındı. Burak Pehlivan başkanlığındaki il yönetiminin güçlendirilmesi için teşkilatın kapanıp tekrar açılacağı öğrenildi.

MHP'de deprem! Aydın il teşkilatı görevden alındı!
banner94
banner26

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de imzasını taşıyan MHP Aydın İl Teşkilatının fesih yazısı Aydın Valiliği'ne de yollandı.

Nisan ayında görevden alınan Levent İlter'in yerine atanan Burak Pehlivan başkanlığındaki yönetim kurulunu da görevden alan MHP Genel Merkezi, kararını Valilik makamına faksla bildirdi.

İl Başkanı Burak Pehlivan konuyla alakalı olarak, "Genel Merkezden il yönetimini güçlendirmek için yetki aldık. Tüzük gereği önce kapanıyor sonra açılıyor. Görevimizin başındayız" diye konuştu.

PEHLİVAN AÇIKLAMA YAYINLADI

MHP İl Başkanı Pehlivan, yaptığı açıklamada; “Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye ve dünya gündemine vakıf, ülkemizin sorunlarının farkında, Türk Milletimizin yaşadığı sıkıntıların bilincinde, çözüm odaklı ilkeli siyasi duruşu ile Türk Milletimizin huzur, refah ve kalkınma için çalışmaktadır. MHP Partimizin bugüne kadarki ilkeli siyaseti ve duruşu bundan sonra yapabileceklerinin işareti ve teminatıdır. Şimdi sıra, Türk Milletimizin ve hemşerilerimizin başarılı kadrolarımıza yerel yönetimlerde görev vermesine ve yeni yönetimleri adaylarımıza emanet etmesine gelmiştir.

Yaklaşan yerel seçimlerde İnsan merkezli bir anlayış ile, bize duyulan güven ve emanetin emin ellere teslimi için, her eve ve her hemşerimize ulaşılacak, şikâyetleri ve görüşleri dinlenecek, duyguları paylaşılacak ve kendi siyasetimizin önerileri ve aday projeleri toplumla yüz yüze paylaşılacak olması yönetimlerimizin güçlendirilmesi ihtiyaç duyulan teşkilatlarımızda değişimleri ortaya çıkarmıştır.

MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları ile MHP Tüzüğü gereği güçlendirme yapılan Aydın İl Teşkilatımız fesh edilip tekrar görevlendirilmiş, Mesut Gümüş başkalığındaki Efeler İlçe Yönetimi görevden alınarak, önemli bir görev ifa etmenin, ülkemiz ve milletimiz için olduğu kadar partimiz ve geleceğimiz için de azımsanmayacak bir sorumluluk taşıdığının şuurunda bir kardeşimiz olan Ahmet Baskın, MHP Efeler İlçe Başkanlığına atanmıştır” dedi.

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 12:32
banner118