banner83

Karataş: Didim ilçe başkanlığına adayım

CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş, 7 Haziran’da yapılacak olan CHP Didim İlçe Teşkilatının olağanüstü kongresinde ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Karataş: Didim ilçe başkanlığına adayım
banner94
banner26

CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş, parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıkladı. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu, CHP’li Meclis üyeleri Hatice Gençay, Hasan Yavuz, Sinan Ceyhan, Ahmet Yılmaz ve Sevinç Karataş katıldı.

7 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongrede aday olduğunu açıklayan Karataş, “ Değerli CHP’liler, geçmişi geride bırakıyoruz artık. Birincisi Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçmenlerin kontrolünü sağlamak, o dönemde burada olacak insanların seçımde oy kullanabilmesini sağlamak. Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 80 oy almak. Birinci hedefimiz bu. İkinci hedefimiz üye sayımızı 6 binlere çıkarmak. Akköy ve Akyeniköy’ deki üye sayımızı 20’li 30’lu sayılardan 200-300 üyeye çıkarmak. Yalıköy ve Denizköy’ de de aynı şekilde üyelik kampanyasıyla üye sayımızı 3 katına çıkarmak istiyoruz.Akbük’te ve Akyeniköy’de yeni bir örgütlenme modeliyle başarımızı artırmak istiyoruz. Üçüncü hedefimiz üyelerimizin parti karar mekanizmalarında daha etkin olabilmelerini sağlamak. Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki delege seçimlerinde 800 civarı üyemiz oy kullanmıştı. Önümüzdeki delege seçimlerinde en az 2 bin 500 üyemizin oy kullanmasını sağlayacak bir ortam ve usul yaratılmasını sağlamak. Dördüncü olarak ta her iki ayda bir geniş katılımlı danışma kurullarının toplanmasını sağlamak ve bunu kural haline getirmek. Ve sağlıklı ve demokratik ve dostça olağan ilçe kongresini yapmak. Bu dönem ki hedeflerimiz bunlardır. Değerli CHP’liler partimiz 30 Mart’ta seçimi kazanmıştır. Bu başarı tüm partililerimize aittir. Didim halkı oylarıyla belediye başkanımıza ve meclis grubumuza güvenini göstermiştir. Didim halkı demiştir ki ben yenilenme istiyorum, yenileri istiyorum demiştir. bu anlamda parti üyelerimizin ve delegelerimizin de bu yenilenme isteğini ilçe kongresinde ortaya koyacağından ve şahsıma ve yönetimimize gerekli güveni göstereceğinden en ufak bir şüphem yoktur. ilçe kongresinde aday olduğumu tekrarlıyor, takdiri partililerimize ve Didimli hemşehrilerimize bırakıyorum. Saygı ve sevgilerimle sizleri selamlıyorum” dedi.

banner103
20140520aw095036_01.jpg

20140520aw095036_03.jpg

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2014, 16:59

banner102