banner116
banner92

İMO Aydın Şubesi yeni yönetimi görev dağılımı yapıldı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Aydın şubesi’nin 23 Şubat tarihinde yaptığı seçimlerin ardından Değişim gurubu olarak seçimlere kazanan  Özlenen Alcı ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarına alarak göreve başladılar.

İMO Aydın Şubesi yeni yönetimi görev dağılımı yapıldı
banner94
banner26

7 kişilik yönetim kurulu üyeliklerine, Özlenen Alcı, Tarkan Zorlu Koşar, Anıl Akgün, Ali Atılım Kahraman, Serkan Zerman, Çağatay Özcan ve Beyaz listeden Murat Biçer oluşturdu.  Yönetim kurulu başkanlığına Özlenen Alcı, Tarkan Zorlu Koşar sekreter üye ve Anıl Akgün sayman üye olarak görev aldı.

Seçimlerin ardından yeni yönetim kurulu basın açıklamasını İMO Aydın şube binasında yaptı.

İMO Aydın şubesinin hizmet yarışının ilk aşamasını tamamladıklarına belirten İMO Aydın şubesi yönetim kurulu başkanı Özlenen Alcı “  Şimdi daha hızlı koşarak önümüzdeki tüm engelleri aşacağız. İlk çalışmalarımız meslektaşlarımızın ekonomik olarak faydalanacağı alanlarda olacak. İşsiz arkadaşlarımızın öz geçmişlerine almaya başladık. Odamızın meslek içi eğitimlerine hızlandırıp, tüm üyelerimizin taleplerine doğrultusunda öncelik sırasıyla yapacağız.  Şubemiz etkinlikleri çerçevesinde üyelerimize yönelik teknik gezileri düzenleyeceğiz. İlk gezimiz Doğuş tuğla fabrikasına olacak. Gezi tarihimize üyelerimize en kısa sürede duyuracağız. 6 Mart tarihinde tanışma  toplantısı yaparak bu yıl yapacağımız eğitim ve etkinliklerimize üyelerimizle birlikte konuşacağız. Bu toplantıyı her ayın ilk Cuma günü tekrarlayacağız. Bizden önce görev yapan yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. Seçim sırasında bize destekleyen, desteklemeyen, seçime gelerek bizleri bu demokrasi yarışında yalnız bırakmayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.   

 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 18:01
banner118