banner339
banner391
banner274

Didim’de Milli Emlak Müdürlüğü kuruldu

AK Parti Didim İlçe Başkanlığı ile İlçe Kaymakamlığı'nın yaptığı girişimler sonucunda var olan Milli Emlak Şefliği, müdürlük haline getirildi.

banner362
Didim’de Milli Emlak Müdürlüğü kuruldu
banner353

Didim’de devlete ait Hazine arazilerinin korunması ve buna yönelik çalışmalar yürüten Milli Emlak Şefliği, Müdürlüğe dönüştürüldü. Didim Vergi Dairesi ve Mal müdürlüğü ile aynı binada yer alan Milli Emlak Didim İlçe Müdürlüğü görevine de ilk olarak İrfan Dağtekin atandı. Dağtekin görevine başlarken, Milli Emlak Müdürlüğünün resmi kuruluşunun ardından şimdi ise fiziki yapı ve personelle ilgili adımlar atılıyor.
AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü Şeflikten Müdürlüğe dönüştürülen Milli Emlak Müdürlüğüyle ilgili yaptığı değerlendirmede “2 yılda beri Didim’de hazine arazilerinin işgaliyle ilgili sıkıntılar yaşanmaktaydı. Bizde bununla ilgili olarak Sayın Kaymakamımız ve Milletvekillerimizle yaptığımız çalışmalar neticesinde hazine arazilerinin daha etkin kullanılması ve değerlendirilmesi için ilçeye Milli Emlak Müdürlüğünün şart olduğunu dile getirdik. AK Parti Aydın Milletvekillerimizin gayretleriyle ilgili bakanlıktan oluru aldık ve 15 gün önce İlçe Müdürümüz görevine başladı. Daha iyi çalışma ortamları sağlanması için fiziki imkanlar ve personel noktasında genişletilmiş şekilde çalışmalar başlatıldı. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 14:47
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k