banner218

AK Partili Metin Yavuz ve Rıza Posacı, nikahtan fotoğraf paylaştı ama Rektör Osman Selçuk Aldemir’i fotoğraf karesinden çıkardı

AK Partili Metin Yavuz ve Rıza Posacı'nın gece yarısı yaptıkları paylaşım dikkatleri üzerine çekti. Ak Partili iki vekil de Rektör Osman Selçuk Aldemir’i fotoğraf karesinde yok sayarak paylaşım yaptı.

AK Partili Metin Yavuz ve Rıza Posacı, nikahtan fotoğraf paylaştı ama Rektör Osman Selçuk Aldemir’i fotoğraf karesinden çıkardı

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in oğlu Sencer Erim, İzmir’de düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Erim’in oğlunun düğününe Aydın siyaseti ve bürokrasisinden çok sayıda isim katıldı.

Nikah töreni sonrası AK Partili Metin Yavuz ve Rıza Posacı’nın sosyal medya hesaplarından paylaşılan fotoğraflarda bir detay dikkat çekti.

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in oğlunun düğününden sonra AK Partili Posacı ve Yavuz tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar şaşkınlık yarattı. Düğüne katılan ve gelin ile damatla fotoğraf çektiren ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir’in de yer aldığı fotoğraflar, AK Partili Metin Yavuz ve Rıza Posacı tarafından kırpılarak paylaşıldı.

Rektör Aldemir’in yer aldığı fotoğraf karelerini sosyal medya hesaplarından kırparak paylaşan Yavuz ve Posacı’nın paylaşımları, ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir ve AK Partili Metin Yavuz-Rıza Posacı arasındaki soğukluğun devam ettiği yönünde yorumlandı.

ADÜ Rektör Osman Selçuk Aldemir'in paylaştığı fotoğraf...

AK Partili Metin Yavuz ve Rıza Posacı'nın paylaştığı fotoğraf...

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 15:29