İzmir'de mide bulandıran istismar haberi: Kuzeninin 12 yaşındaki kızını taciz etti! Olayla ilgili yazışmalar ortaya çıktı! İzmir'de mide bulandıran istismar haberi: Kuzeninin 12 yaşındaki kızını taciz etti! Olayla ilgili yazışmalar ortaya çıktı!

Vahşet Konya’nın Ereğli ilçesinde meydana geldi. Bölgedeki tek katlı müstakil bir evde, eşinden ayrı yalnız yaşayan Cuma Han, dün evinde satırla öldürülmüş halde bulundu.

Cinayet ihbarını yapan damat Nazım Meşe’nin (28) Niğde’de oturduğu, eşinden ayrı ve boşanma aşamasında olduğunu belirledi. Ekipler, Meşe’nin ziyarete geldiği kayınpederi Cuma Han ile olay günü akşam birlikte içki içtiklerini tespit etti.

İTİRAF ETTİ

Soruşturmayı derinleştiren polis, Meşe'yi gözaltına alarak sorguladı. Meşe, kayınpederiyle içki içerken kavga ettiklerini ve ardından satırla saldırdığını itiraf etti. Olay sırasında evde olduğu anlaşılan B.E. adlı kadın ve akrabası M.A. da gözaltına aldı.

YARI ÇIPLAK HALDE SOKAĞA ÇIKTI

Polis, Meşe'nin, cinayet akşamı yarı çıplak halde sokağa çıkıp çevreyi rahatsız ettiği için polis merkezine götürüldüğünü belirledi. Meşe, cinayetle ilgili o akşam herhangi bir ihbar, itiraf veya bir bulguya rastlanılmadığı için sabah saatlerinde kendine geldikten sonra serbest bırakıldı. Eve gelen Meşe daha sonra cinayet ihbarında bulundu. Gözaltına altına alınan Meşe ve 2 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.