Efeler Belediye Meclisi’nin Şubat ayı meclis toplantısı, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 11 gündem maddesi görüşülerek ilgili komisyonlara sevk edildi. Zabıt özetinin okunmasıyla başlayan toplantı sonunda, parti değişikliği yapan meclis üyeleri olması sebebiyle İmar Komisyonu, Esnaf ve Pazar Komisyonu, Ulaşım Komisyonu, Tarım Komisyonu ile Kültür, Sanat, Spor ve Engelli Komisyonu’nda değişiklik yapıldı.

Meclise önerilen ve oy birliği ile kabul edilen değişikliklere göre İmar Komisyonu’na Abidin Arslan, İbrahim Tokat ve Kasım Payza’nın yerine Ahmet Kızılkaya, Altan Kemerci ile Mustafa Tolan, Esnaf ve Pazar Komisyonu’na Yüksel Deveci yerine Umut Yener Köse, Ulaşım Komisyonu’na İbrahim Tokat yerine Maşallah Uslu, Tarım Komisyonu’na Abidin Arslan yerine İlhan Günendi, Kültür, Sanat, Spor ve Engelli Komisyonu’na Engin Kuluyever ile Kasım Payza yerine Oktay Toros ve İsmail Hakkı Gül seçildi.

Aydın Sosyal Bilimler Lisesi, bölge finaline yükseldi Aydın Sosyal Bilimler Lisesi, bölge finaline yükseldi

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Başkan Atay, 5 Şubat Pazartesi günü saat 10.00’da tekrar toplanmak üzere oturumu kapattı.