Aydın’ın Buharkent ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Erol’un girişimleriyle hayata geçirilen ve yapımı tamamlanan Gençlik Merkezi kapılarını açtı.

Aydın’ın dört bir yanında spor yatırımları yükselmeye devam ederken, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol tarafından ilçeye kazandırılan Gençlik Merkezi kapılarını açtı. İnşaat bedelinin bir kısmının Buharkent Belediyesi tarafından karşılanan merkeze, ilk günden gençlerin yoğun ilgisi olurken, sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetler gibi geniş yelpazesi ile Buharkentli gençlerin yeni cazibe merkezi olacak. Gençlerin faydalanabilmesi ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebileceği merkez, uzun bir çalışma sürecinin ardından kapıları gençler için açtı.

Modern ve donanımlı bir yapıya sahip olan Buharkent Gençlik Merkezi, resim atölyesi, müzik odası, sınıflar, ders çalışma ortamları ve hasır odası gibi farklı alanlarda gençlerin ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik imkanlar bulunduruyor. Merkezin açılmasından memnun kaldıklarını ifade eden gençler ise merkezi beğendiklerini söyleyerek sunulan imkanlar için Belediye Başkanı Mehmet Erol’a teşekkür etti.

Darbe yıldönümünde Adnan Menderes Demokrasi Müzesi'nin kapısına kilit vuruldu Darbe yıldönümünde Adnan Menderes Demokrasi Müzesi'nin kapısına kilit vuruldu

Verdiği sözler arasında olan Gençlik Merkezi’ni ilçeye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol ise projeyi gençlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hayata geçirdiklerini belirterek merkezin, gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacağını söyledi.