İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, oyunu İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Dobruca Ortaokulu'nda kullandı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, oyunu İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Dobruca Ortaokulu'nda kullandı
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, milletvekili adayı olduğu Samsun'da iş insanları, dernek yöneticileri ve STK temsilcilerine yönelik düzenlenen programa katıldı. Devlet yönetiminin ciddiyet istediğini söyleyen Bakan Muş, "Biz Türkiye'yi güçlendirmek, refahını arttırmak, daha güçlü bir ülke ve devlet yapmak istiyoruz. Bütün inancımız, hedefimiz, çabamız bu yönde. Bunu hep birlikte başaracağız.

Türkiye'nin belirsizliğe, bir bilinmeyene, nereye savrulacağına asla müsamaha etmememiz lazım. Ülkeyi yönetmeye talip olanlar, mutlaka ülkenin meseleleri ile ilgili bir kanaatleri vardır diye düşünüyorum. Sadece Erdoğan karşıtlığı üzerinden ittifak oluşturup, Erdoğan gitsin biz bir şekilde bakarız yolumuza demekle memleket idare edilmiyor. Son olarak fatura vatandaşa çıkıyor, insana, çalışana, emekçiye, çiftçiye çıkıyor. Bunu Türkiye yaşadı. Türkiye 2001'deki bankacılık krizi ile yaşadı. Milyarlarca dolar hortumlandı ve bu necip millet o bankaların içini doldurdu" diye konuştu.

'TÜRKİYE'NİN PETROL İHTİYACININ YÜZDE 25'İNİ ÜRETECEK'