MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün başkentte “Seçmen İletişim Merkezi Açılış Töreni”ne katıldı. Bahçeli, burada yaptığı konuşmada özetle şunları aktardı: “DEM’lenmiş CHP’nin perdesi kapanmalıdır. Düne kadar CHP’ye demediğini bırakmayan, hatta partimizin CHP’ye benzediği iftirasını atacak kadar hayatın ve siyasetin gerçeklerinden kopanların son beş yıldır CHP’de iştahla siyaset yapması, belediye başkanı veya adayı olması ahlaken ağır bir savrulmadır. Bu ikiyüzlü siyaset anlayışının Ankara’ya samimiyetle hizmet etmesi, dürüst ve ilkeli şekilde şehremini unvanını taşıması mümkün değildir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: 'Muhalefet anlayışı hiç değişmedi' Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: 'Muhalefet anlayışı hiç değişmedi'

ANKARA’DA HÜSRAN

Kaldı ki geride kalan beş yılda Ankara’ya çivi çakılmamıştır. Büyükşehir Belediye Başkanı seçim kampanyaları döneminde başkenti yüzüstü bırakmıştır. Sözde cumhurbaşkanı yardımcılığına heveslenen bu şahıs, Ankara’ya hüsran yaşatmış, nasıl bir koltuk meraklısı olduğunu, çıkarlarının peşinden nasıl koştuğunu ispatlamıştır. Algı belediyeciliği, istismar belediyeciliği, sosyal medya belediyeciliği, yalan belediyeciliği, riya belediyeciliği iflas etmiştir. Sayın Altınok işinin ehli, Ankara’nın sevdalısıdır.