İş merkezinde korkunç olay! Yürüyen merdivenler sonu oldu İş merkezinde korkunç olay! Yürüyen merdivenler sonu oldu
Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde tartıştığı babası Hasan Doğru (48) ile kız kardeşi Yasemin Doğruyu (19) bıçaklayarak ağır yaralayan Yasin Doğru (22), kendisini engellemek isteyen komşusu Osman Kılınçı (28) öldürdü.

Olay saat 15.00 sıralarında Mustafakemalpaşa ilçesi Eskikızılelma Mahallesinde meydana geldi. Yasin Doğru henüz bilinmeyen nedenle babası Hasan Doğru ve kız kardeşi Yasemin Doğru ile tartışmaya başladı. Tartışma büyünce Hasan Doğru muhtar azası olan komşusu Osman Kılınçı telefonla arayarak yardım istedi. Kavgayı ayırmak için eve gelen Osman Kılınç, engellemek istediği Yasin Doğru tarafından boynundan ve göğsünden bıçaklandı. Kılınç, aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içerisine yere yığılırken, Yasin Doğru, ardından babası ve kız kardeşini bıçakla yaraladı.

Gürültü ve yardım çığlıklarını duyan mahalleli jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. O sırada bir hırsızlık olayı için mahallede bulunan jandarma ekipleri ihbar üzerine gittikleri evde Yasin Doğruyu gözaltına aldı. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde evli ve 2 çocuk babası Osman Kılınçın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Kılınç'ın cansız bedeni Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırılırken, ağır yaralı baba ile kızı, Bursadaki hastanelere sevk edilerek tedavi altına alındı.

Hasan Doğru ile kızı Yasemin Doğrunun sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, madde bağımlısı olduğu iddia edilen Yasin Doğrunun İlçe Jandarma Komutanlığındaki sorgusu sürüyor.