Aydın’daki her cana kıymet verdiklerinin altını çizen Çerçioğlu, 28 dönüm alan üzerine kurulu rehabilitasyon merkezinin Aydın’a hayırlı olmasını diledi.

Açılışta Çerçioğlu’na Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, CHP Efeler Belediye başkan adayı Anıl Yetişkin ve Aydın Hayvan Hakları Eğitim Hareketi Derneği Başkanı Jale Koç eşlik etti.

Dfa98De3 033A 4363 9200 503E24175282

0Bd0Bd49 A66D 4Fe3 A63B Ea2796Ecfd6F

Aydın’da 34 düzensiz göçmen kurtarıldı Aydın’da 34 düzensiz göçmen kurtarıldı

Aydın’daki can dostlara tam donanımlı bir bakım ve rehabilitasyon merkezi kazandırdıklarını ifade eden Çerçioğlu, “Can dostlarımızın her türlü ihtiyacını düşündüğümüz merkezimizde dört adet kedi bakım ünitesinin yanı sıra 88 adet köpek padoğu yer alıyor. Merkezimizde at ve büyükbaş hayvanlar için gezinti alanı, köpek gezinti alanı, yavrulu anne bölümü de bulunuyor. Ayrıca merkezde hasta ve engelli hayvan bakım tedavi üniteleri, yoğun bakım bölümü, karantina bölümü, ilk gelen müşahede alanına da yer verdik. Can dostlarımıza Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin güleryüzlü veteriner hekimleri ve uzman personeliyle hizmet vereceğiz. Merkezimizdeki tedavi alanlarıyla padoklarda klimalara ve ısıtıcılara kadar her şeyi düşündük” şeklinde konuştu.

Açılışta bir konuşma yapan Jale Koç ise, “Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na bu rehabilitasyon merkezini Aydın’a kazandırdığı için çok teşekkür ediyoruz. Her zamanki gibi söz verdi ve sözünde durdu. Nefes alan her cana sahip çıkan bir başkana sahibiz, bundan sonra da böyle olacak” dedi.