SGK’dan deprem bölgesinde vatandaşlar için ilaçlara erişim kolaylığı... Eczanelere ilaçlar için kod tanımlandı SGK’dan deprem bölgesinde vatandaşlar için ilaçlara erişim kolaylığı... Eczanelere ilaçlar için kod tanımlandı
Ella Irwin, Elon Musk kendisini Twitter'ın yönetim katındaki en önemli pozisyonlardan birine yerleştirmeden önce beş yıla yakın  Amazon'da çalıştı. Buradaki iş etiği o kadar katıydı ki çalışanlar hem Irwin'e saygı duyuyor hem de ondan korkuyordu. İdaresindeki herkese sonu gelmez bir baskı uyguluyor, gece gündüz demeden e-postalar gönderiyordu.

Geçmişte Irwin'le çalışmış olan bir kaynak, The Daily Beast'e yaptığı açıklamada, "İşe girdiğim ilk hafta ağlattı beni" diye konuştu. Irwin'in ağlattığı çalışanların sayısı o kadar fazlaydı ki ofisin bir yeri "ağlama odası" olarak ayrılmıştı.

Bir başka kaynak da "Ella kadar zeki ve acımasız bir yöneticim hiç olmamıştı" dedi. Irwin'in detaylara olan dikkatinden övgüyle bahseden kaynak, "Hayatımda en fazla şey öğrendiğim dönemdi o günler. Ama bazen insan ilişkilerinde insanilik kısmını kaçırdığını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.