Püskül DetayıGelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına baktığımızda genel olarak enerjisi yüksek parçalar karşımıza çıkıyor. Bu parçaların tamamlayıcısı, hatta zaman zaman başrolün sahibi ise farklı takılar oluyor. O halde gelecek sezonda en sık karşımıza çıkacak trendleri öğrenme zamanı!

Bileklerimizi süsleyen aksesuarların konumunda küçük bir değişiklik söz konusu. Kendine biceps kasının olduğu bölgeyi seçen bileziklerin, yaz tatillerinde sıkça karşımıza çıkacağı kesin.

Geçtiğimiz yaz aylarında vücut takılarının hakimiyetine şahit olduk. 2022 İlkbahar/Yaz sezonunda ise metal versiyonlarının yanı sıra işlemeli modellerin de yükselişi söz konusu olacak.

Büyük halka küpeler her ne kadar bir dönem demode sayılmaya başlasa da, Isabel Marant, Burberry, Versace ve Fendi gibi markaların yeni sezon koleksiyonlarında kendilerine yer buluyorlar.

Renkli duruşlarıyla şekeri andıran üç boyutlu yüzükler, özellikle çoklu kullanıma uygunlar. Yani ne kadar çok o kadar iyi.

Önümüzdeki sezonda choker’lar ince ve minimal tutumlarını bir kenara bırakarak daha gösterişli hale geliyorlar.

2000’li yılların başlarında dünya yıldızlarının bile tercih ettiği boncuktan yapılan kolyeler, Y2K trendinin etkisiyle 2022 İlkbahar/Yaz sezonuna da giriş yapıyor.

Hazır giyim koleksiyonlarında en sık gördüğümüz detaylardan biri de püsküller. Öyle ki alanlarını biraz daha genişletiyorlar ve takılar üzerinde de hakimiyet kuruyorlar.

Kaynak: Vogue Türkiye