Uzun süredir ortada yoktu: Berat Albayrak aylar sonra ilk kez maçta görüntülendi Uzun süredir ortada yoktu: Berat Albayrak aylar sonra ilk kez maçta görüntülendi
İstanbul Valiliği 1 Mayıs Çarşamba günü kapalı olacak hatları ve durakları duyurdu. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Resmi Gazete kararına göre ücretsiz hizmet verecek araçlar belli oldu. bazı toplu taşıma durakları ve yollar kapalı olacak. Peki 1 Mayıs tramvay çalışıyor mu?

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamayla kapalı olarak duraklar açıklandı. Fatih ilçesinde Fevzi Paşa Caddesi, 15 Temmuz Şehitleri Caddesi, Atatürk Bulvarı, Unkapanı Köprü ve Galata Köprüleri kapalı olacak. Tramvay seferleri durdurulurken Taksim, Tarlabaşı, Ömer Hayyam, Tepebaşı İETT otobüs durakları çift taraflı seferlerine ara verecek. Peki 1 Mayıs tramvay çalışıyor mu? 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Başkentray, Marmaray, İZBAN, Sirkeci - Kazlıçeşme raylı sistem hattı ve Gayrettepe - İstanbul Havalimanı, Arnavutköy metro hattı seferleri alınan karar gereği ücretsiz olacak.

1 MAYIS TRAMVAY ÇALIŞIYOR MU? 1 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 05.30’dan itibaren; Bağcılar - Kabataş arasında çalışan tramvay hattında Topkapı istasyonunun son durak olarak tespit edilmesi, Topkapı - Kabataş arasında,

T5 Eminönü - Alibeyköy tramvay hattının Cibali istasyonu son durak olarak tespit edilmesi, Cibali - Eminönü arasınd T6 Tramvay hattının Yenikapı istasyonunun son durak olarak tespit edilmesi, Yenikapı - Kazlıçeşme arasında YOLCU TAŞINMAYACAK.

Çağlayan, Mecidiyeköy ve Zincirlikuyu Metrobüs duraklarının çift taraflı olarak sefere kapatılacak İETT'de aksama yaşanmaması için ek seferler düzenlenecek. Ayrıca, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli ve Fatih ilçelerinden Taksim Meydanı'na çıkan güzergahlar ile yakın çevresindeki tüm cadde ve sokaklarda araç parkına bir gece öncesinden izin verilmeyecek.