banner339
banner313

Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntüler... Polis 5 kişiyi gözaltına aldı

Trabzon’da sosyal medya üzerinden tartışan ve ardından randevulaşan üniversite öğrencisileri kavga etti. Kavgaya karışan 5 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntüler... Polis 5 kişiyi gözaltına aldı
banner401
banner427

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin çeşitli bölümlerinde öğrenci olduğu öğrenilen S.H, M.Y, K.T. ve E.K sosyal medya üzerinden tartışmaya başladılar. Kavga etmek için randevulaşan ve karşı tarafı evlerine çağıran S.H. ve M.Y. kendi evlerinde K.T. ile E.K.’ı darp etti. Bu görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan S.H. ve M.Y. bir süre sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntüler büyük tepki alırken, gözaltına alınan öğrencilerden S.H. sosyal medya hesabından, “Yani evimize dövmeye gelmişler, çay mı demleseydik napsaydık” ifadelerini kullandı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından S.H., M.Y., K.T., E.K. ve N.Ç. isimli üniversite öğrencileri gözaltına alınırken, N.Ç. sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Twitter’da patlayan olayımızdan ötürü polis amcalar bizi almış olabilir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 09:24
banner218