Bu videomuzda Xiaomi marka cep telefonlarını kablosuz ağ genişleticisi olarak kullanmanın yöntemini anlatıyoruz.

Instagram yeni özelliğiyle yine TikTok’tan esinlenmeye devam ediyor! Instagram yeni özelliğiyle yine TikTok’tan esinlenmeye devam ediyor!


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Bulunduğumuz yerlerde internetin çekmemesi önemli sorunlardan biridir. Bu sorunu farklı şekillerde çözebiliyor olsak da elimizdeki bir telefonla internet kapsama alanını artırmak ani gelişen ihtiyaçların giderilmesi açısından önemli bir gelişme olacaktır. 

Elbette bu tarz bir işlem için uzun vadede telefon kullanmak mantıklı olmasa da geçici bir çözüm için bu tarz bir yöntem denenebilir. Teknolojioku YouTube kanalında yayınladığımız videomuzda sizlere bu yöntemin nasıl kullanılabileceğini anlatıyoruz.  

Xiaomi telefonlarda bulunan erişim noktası özelliği ile bulunduğunuz yerdeki kablosuz internetin kapsama alanını telefon üzerinden genişletmeniz mümkün hale geliyor.  

Bu yöntem sayesinde bulunduğunuz yerde çekmeyen bir internet varsa ağınızı telefonunuz üzerinden genişletebiliyorsunuz. Elbette bu işlemin telefonun pilini kullandığını ve bu yüzden pilin normalden daha hızlı biteceğini unutmamanız gerekiyor. 

Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanan videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz: 

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.