Paolino'nun sahip olduğu tek telefon evinin sabit hattına bağlı. Bir başka deyişle kendisini görüntüye almasına ya da TikTok'ta paylaşım yapabilmesini sağlayan bir akıllı telefonu yok. İşin bu kısmı Paolino'nun 20 yaşındaki torunu Julian Giacobbo'nun sorumluluğu. Giacobbo aynı zamanda anneannesi için senaryolar yazıyor ve 30 saniyelik videoların montajıyla ilgileniyor.

Philadelphia'da yaşayan Paolino, The Wall Street Journal'a yaptığı açıklamada, "Her şeyi torunum yapıyor" dedi.

Paolino'nun ilk videosu 3 yıl öncesinden. Videoda Paolino torununun Cadılar Bayramı partisine göz kulak olmak yerine, gençlerin içine alkol kattığı buzlu çayları kafaya dikerken görülüyordu.

Büyükannelerini kazara TikTok yıldızına çevirmiş torunlar, şimdilerde büyüklerinin menajerliklerini üstlenmiş durumda. Anneanneler, babaanneler gittikleri restoranlarda, doktor randevularında "Siz o değil misiniz?" sorularına boğulurken gençler de reklam verenlerle anlaşmalar yapmak, takipçilerden gelen yorumlara yanıt vermek ve büyüklerine TikTok'un günce dans trendlerini öğretmek için ter döküyor.

Helin'in ölümü KKTC'yi sarstı! İnşaat alanında bulundu Helin'in ölümü KKTC'yi sarstı! İnşaat alanında bulundu

Bu getirisi oldukça yüksek bir iş zira şirketler yaşlı yıldızlara oyuncak, çamaşır deterjanı ve diğer ürünleri tanıtmaları karşılığında dolgun ücretler ödüyor. Büyükler ve torunlar çoğu zaman parayı bölüşüyor.