banner4

Buharkent'te iş kazası

Buharkent'te meydana gelen olayda ayaklarını yem mikserine kaptıran çiftçi ağır yaralandı. İki ayağında da ciddi yaralanmalar olan çiftçi İzmir’e sevk edildi.

Buharkent'te iş kazası
banner8

Olay, bugün saat 16.00 sırasında Buharkent"e bağlı Ortakçı köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; söz konusu köyde yaşayan Şaban Öztürk (41) isimli çiftçi, oğlu ile birlikte traktörünün arkasına bağladığı yem mikserine yem hazırlamak için yem malzemesi koydu. Oğluna traktörün kontrolünü teslim eden Öztürk, miksere malzeme kaymaya devam ederken bir anlık dikkatsizliği sonucu ayaklarını yem mikserinin bıçaklarına kaptırdı. Babasının yardımına koşan oğlu önce traktörü durdurdu, ardından çevreden yardım istedi. Olay yerine gelen komşuları da Öztürk"ü mikserin dişlerinden kurtaramayınca, Buharkent"ten ambulans istedi. Sağlık ekibi de çalışmalarından sonuç alamayınca, yardım istenen demircinin kaynak makinesi ile mikserin bıçakları kesmesi sonucu Öztürk sıkıştığı yerden kurtarıldı.
Ambulans ile Nazilli Devlet Hastanesine sevk edilen Şaban Öztürk"ün ker iki ayağının da baldır ve diz hizasından parçalanmış durumda olduğu tespit edildi. İlk tedavisinin ardından İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilen Öztürk"ün yaralarının ciddi olduğu ve kurtulma ihtimalinin çok düşük olduğu iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2009, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER