Eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star yarışmasında üçüncü dokunulmazlık mücadelesi gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler üçüncü kez parkura çıktı. Kıran kırana gerçekleşen dokunulmazlık oyununun kaybedeni bu defa gönüllüler oldu. Peki, 31 Ocak Survivor sürgün adasına giden kim oldu?

Demet Akalın isyan etti! Acun bile yokluk adasını kaldırdı bizim müzik yasağı kalkmadı!! Demet Akalın isyan etti! Acun bile yokluk adasını kaldırdı bizim müzik yasağı kalkmadı!!


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

TV8'in sevilen yarışması Survivor'da üçüncü kez dokunulmazlık yarışı yapıldı. İki takım da yeniden bir eleme adayı için parkurda zorlu bir mücadele verdi. Survivor'da dokunulmazlığı günler sonra kazanan ünlüler oldu. Gözler yeni eleme adaylarında...

31 OCAK SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık karşılaşması hayata geçirildi. 31 Ocak akşamı yapılan oyunda ünlüler takımının kadınları ve erkekleri açık ara oyunun kazananı oldu ve Üçüncü dokunulmazlığı aldı. 

SURVİVOR'DA SÜRGÜN ADASINA KİM GİTTİ?

Survivor'da pazartesi akşamı iki eleme adayı daha çıkarılacak ve aralarından bir isim adaya veda edecek. İki dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı Barış ve Birsen'i sürgün adasına göndermişti. Ancak 31 Ocak için eleme adayları henüz açıklanmadı.