banner4

Ozan Kabak için flaş iddia! Dünya devi istiyor

Galatasaray'ın ocak ayında Stuttgart'a sattığı ve performansıyla Bundesliga'da da dikkat çeken Ozan Kabak için Real Madrid iddiası ortaya atıldı.

Ozan Kabak için flaş iddia! Dünya devi istiyor
banner26

Alman ekibinde sergilediği başarılı performansın ardından Bundesliga‘da mart ayının çaylak oyuncusu seçilen genç futbolcunun Ozan Kabak tarafından yakından takip edildiği iddia edildi.

Alman basınında yer alan haberlere göre Ozan Kabak için Real Madrid‘ın ısrarı sürüyor. Sport Bild‘de yer alan habere göre; Real Madrid, Ozan Kabak‘ın performansını yakından takip etmeye devam ediyor. Stuttgart, 11 milyon euroya aldığı genç futbolcuyu bir yıl içinde 3 katına satabilir.

SERBEST KALMA BEDELİ ŞAŞIRTTI

Alman basınından Bild‘in haberine göre Ozan Kabak‘ın serbest kalma bedeli herkesi şaşırttı. Stuttgart‘ın 11 milyon euro karşılığında transfer ettiği genç futbolcunun sözleşmesinde 15 milyon euroya serbest kalır maddesinin olduğu iddia edildi. Stuttgart‘ın küme düşmesi halinde takımdan ayrılmasının beklendiği Ozan Kabak için birçok Avrupa kulübünün bu parayı ödeyerek transferi gerçekleştirebileceği kaydedildi.

(Futbol Arena)

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 19:04

banner79

banner78