banner339
banner313

Muslera ve Şansal Büyüka arasında ilginç diyalog

Antalyaspor-Galatasaray maçının ardından Galatasaray'ın yıldız kalecisi Fernando Muslera, Şansal Büyüka ile ilginç bir diyalog içerisine girdi.

Muslera ve Şansal Büyüka arasında ilginç diyalog
banner401
banner427

Antalyaspor-Galatasaray maçının ardından Fernando Muslera, maçın değerlendirmesini yaparken yayıncı kuruluşun moderatörü Şansal Büyüka ile ilginç bir diyalog yaşadı.

Fernando Muslera'nın maç değerlendirmesi şöyle:

"Çok mutluyum. Çok ihtiyacımzı vardı bu 3 puana. Önceki maçlarda şanssız yenilgiler aldık. Antalyaspor süratli ve güçlü bir takım. Galatasaray, fedakarca oynadı ve son dakikaya kadar mücadele etti bugün. Bu şekilde kazandığımız için çok mutluyum.

Fernando Muslera'nın Şansal Büyüka'ya sorusu:

"Benim stüdyoya bir sorum olacak. Hakemlerin bu sarı kart konusundaki kriterleri nedir? Bruma dokunmadığını söylüyor. Verilen ikinci sarı kart, sonra kırmızı kart. Bruma bizim için çok önemli bir oyuncu. Carole'un pozisyonunda kafaya darbe var, sarı kart yok, hiçbir şey yok. Onların görüşlerini merak ediyorum."

Şansal Büyüka'nın Muslera'ya cevabı: "Muslera haklı. Bruma'ya verilen sarı kart haklı. Fakat, Antalyasporlu oyuncuya da sarı kart çıkmalıydı."

Bu sözler üzerine Muslera: "Benim değinmek istediğim kriter. Sarı kart varsa kriter birdi. Hepimiz insanız, herkes hata yapabilir, hakemler de yapabilir ama bir kriter varsa herkese aynı uygulanmalı."

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 00:00
banner218