banner339
banner313

Anadolu Selçukspor’da Alper Avcı dönemi

Konya Anadolu Selçukspor’da Cenk Özcan, Atiker Konyaspor’da Scout ekibinde görev alacak olmasının ardından takımın başına Alper Avcı getirildi.

Anadolu Selçukspor’da Alper Avcı dönemi
banner401
banner427

Kulüp Başkanı Erkan Genç yaptığı açıklamada, "Sezonun devre arasında teknik kadromuza katılan Alper Avcı hocamız bundan böyle takımımızı lig maçlarına hazırlayacak.

Altay’da başlayan antrenörlük kariyerinde Atiker Konyaspor’muzun Gençlik Gelişme Antrenörlüğü görevini de bir süre yürüten Alper Avcı, Başakşehir FK ve Akhisar Belediyespor gibi üst düzey takımlarda edindiği tecrübeleri Konya Anadolu Selçukspor’umuzda değerlendirecektir. Sergilediğimiz iyi futbol ve mücadeleye rağmen bir türlü sonuç alamayan takımımızın şanssızlıklarının da inşallah bu haftadan itibaren sona ermesi ve yeni bir çıkışın başlaması en büyük dileğimizdir.

Yönetim Kurulumuz ile birlikte yeniden bir çıkış yakalanması ve galibiyet serisinin yaşanması için elimizden gelin gayreti göstermekteyiz. Bu anlamda her zaman yanımızda olan Atiker Konyasopr Kulübü yönetim kuruluna da teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 11:03
banner218