Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirilen haziran ayı divan kurulu toplantısında önümüzdeki dönem çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı.

Salih Uçan, Kuntz'a çıkıştı: Bana saygı duymayana ben de duymayacağım! Salih Uçan, Kuntz'a çıkıştı: Bana saygı duymayana ben de duymayacağım!
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Cumhuriyetin 100. yılına yakışır bir şekilde futbolda mücadele etmek ve başarılı olmak için hazırlıklar yaptıklarını belirterek, "Eksiklerimizi gidermek için transferlerimize başlıyoruz. Seçim öncesinden beri çalışmalarımız vardı. Elimizden geleni yapacağız, hiç endişe etmeyin. Çok güzel bir takım kuracağız" dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirilen haziran ayı divan kurulu toplantısında önümüzdeki dönem çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı. Seçimden dolayı üyelere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Özbek, "Bu göreve layık olmak için arkadaşlarımızla elimizden geleni yapacağız. Seçim dönemi Galatasaray’ın özlediği gibi şölen, bayram havasında geçti. Bunun için de değerli kardeşim Eşref Bey'e de teşekkür ediyorum. Galatasaray’ın özlediği şekilde bir seçim yarışı oldu. Mazbatayı aldıktan sonra hemen işe koyulduk. İlk işimiz Anıtkabir’de, Cumhuriyetimizin kurucusu değerli büyüğümüz, önderimizi Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyarete gittik. Manevi huzurunda 100. yıla yakışır şekilde başarılı bir sezon geçireceğimizin sözünü verdik. Kurullarımız var. Bu kurullarımızı ziyaret ettik. Futbol için özellikle 100. yılda müthiş bir rekabet var. Türkiye’de her kulüp 100. yılın önemine binaen şampiyon olmak için elinden geleni yapıyor, transferlerini yapıyor. Biz de yeni bir ekibiz. Futbolu tepeden dizayn etmek için öncellikle daha önce çalıştığım, Cenk kardeşimle sözleşme yaptık. Futbol direktörü olarak onu kulübe getirdik. Amacımız futbolu 100. yılda, 100. yıla yakışır şekilde mücadele etmek ve başarı kazanmak üzere hazırlıyoruz. Bu konuda eksiklerimiz var. Eksiklerimizi gidermek için transferlerimize başlıyoruz. Seçim öncesinden beri çalışmalarımız vardı. Elimizden geleni yapacağız, hiç endişe etmeyin. Çok güzel bir takım kuracağız. Kombineler satışa çıktı. Localarımız var. İlginizi bekliyoruz. Ekonomik koşulların böyle olduğu dönemde sizin ilginizin çok büyük önemi var" diye konuştu.

Ada konusu