Büşra Eracun Akkaya / Posta.com.tr | Hayri, Nalan'ın başına bela oldu. Sedat ise eski sevgilisini ve doğmamış bebeğini kabetti.

Hayri'nin gözünün içine baka baka köşke dönen Nalan, Selen'in imalı sözlerine tokat gibi cevaplar verdi. Rafet dahil olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırdı. Karşılarında eski Nalan'ın olmadığını gösteren Nalan, tepkisini ortaya koyup odasına çıktı.

Nalan'ın yanına giden Feride birkaç nasihat verdi ve Hayri ile konuşmaya devam ederse canına nasıl kıyacağından bahsetti. Nalan'ı yeterince korkutup baskı uygulayan Feride aşağıya inip Koroğlu ailesiyle konuştu. Nalan'ı zor şartlarda eve getirdiğini söyleyen Feride, yaptıkları yanlışları da tek tek yüzlerine vurdu.

Sedat, Nalan'ın yanına konuşmaya çıktı. Odasında konuşurlarken Sedat pencereden Hayri'yi gördü. Hayri'nin konak etrafında dolanması Sedat'ı rahatsız etti ve sinirle aşağıya indi. Sedat Hayri'nin yanına gidemeden Muzaffer Hayri'yi alıp konuşmak için başka bir yere götürdü. Hayri'nin rahat rahat konuşması Muzaffer'i rahatsız ederken, Hayri Nalan'ın peşini bırakmayacağını söyledi.

Feride ve Hafize odalarında Nalan'ın eve dönmesi ve Hayri ile yaşadıklarını konuşurken Döndü kapıyı dinlemeye başladı. Döndü'yü gören Gülcihan'da kapıyı dinlemeye başladı. Külyutmaz Feride kapının dinlendiğini anlayınca hemen sustu ve Gülcihan ile Döndü'yü suç üstü bastı. Gülcihan ise durumu toparlamak için akşam verilecek barışma yemeğinden bahsetti.

Nalan'a ulaşamayan Hayri soluğu Billur'un yanında aldı. Billur'dan neler olduğunu öğrenmeye çalışan Hayri, Billur'un da bir şey bilmediğini anlayınca Billur'u Nalan'ın yanına gitmesi için ikna etmeye çalıştı.

Hayri ile iş birliği yapan Billur, soluğu Nalan'ın yanında aldı. Feride Billur'un geldiğini görünce kenara çekip söylediği yalanlardan haberi olduğu konusunda uyardı. Billur, Nalan'ı Hayri'nin yanına götüremeyince Hayri konağın içine girdi. Kimseye görünmeden depoya inen Hayri, Nalan'ı da çağırdı.

Nalan ve Hayri depoda konuşmaya başladı. Hayri, Nalan'ın zor durumda olduğunu düşündü ve Nalan'ı konaktan götürmeye çalıştı. Duruma engel olan Nalan, Hayri'nin yaşam standartları hor görüp, yaşananları anlık bir heves olarak tanımladı ve aralarındaki ilişkiyi bitirdi. Duydukları karşısında yüreği paramparça olan Hayri ne diyeceğini bilemedi.

Hayri ve Nalan'ın konuşmasını dinleyen Feride, Sedat'ın geldiğini görünce yakalanmamaları için Sedat'ı başka yöne götürdü.

Cavit'le buluşan Cana, ev alınacağını düşünürken başka bir ülkede yaşaması için Cavit'ten tehdit aldı. Eve giderken Cana kötü bir trafik kazası geçirdi. Polisler ise Alp'i arayıp kötü durumu haber verdi.

Eski işyerindekilerden Nalan'ın nerede olduğunu öğrenen Hayri, Nalan ailesiyle akşam yemeğine gittiği yere gitti. Sedat ve Nalan basın açıklaması yaparken Hayri, Nalan'ın gözlerinin içine baktı.

Alp, Rafet'i arayıp kazayı haber verince sofradaki herkes koşarak hastaneye gitti. Sedat üzüntüden elini, kolunu koyacak yer bulamazken herkes Cana'nın ve bebeğin durumuna telaşlandı.

26 saat sonra gelen mutluluk! 2 küçük çocuk enkazdan sağ olarak kurtarıldı 26 saat sonra gelen mutluluk! 2 küçük çocuk enkazdan sağ olarak kurtarıldı

Nalan lavaboda durumu sindirmeye çalışırken içeri bir anda Hayri girdi. Hayri'yi gören Nalan şoke oldu. Hayri'ye bir daha kendisini görmek istemediğini söyleyen Nalan hızla lavabodan ayrıldı.

O sırada Selen ise Nalan ve Hayri'yi gördü.

Ameliyathaneden çıkan doktorlar Sedat ve ailesine kötü haberi verdi. Cana ve bebek hayatını kaybetti. Aldığı kötü haber karşısında yıkılan Sedat, kendini Nalan'ın omuzuna attı.