banner83

Ve İlker Kaleli konuştu: Artık ayıp oluyor

Zorlu PSM'nin DOT iş birliğiyle hayata geçirdiği, Ajvide Lindqvist'in çok satan romanı ve senaryosunu da kaleme aldığı kült film "Let the Right One In"in sahne uyarlaması (Jack Thorne) "Bırak İçeri Gireyim", önceki akşam Zorlu PSM'de perde açtı.

Ve İlker Kaleli konuştu: Artık ayıp oluyor
banner94
banner26

Murat Daltaban yönetmenliğinde sezon boyunca sahnede olacak oyunun prömiyerine sanat dünyasından aralarında İlker Kaleli, Uğur Polat, Bülent Emrah Parlak, Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, Selen Uçer ve Özge Borak'ın da bulunduğu birçok isim katıldı.

'Artık ayıp oluyor'

Uzun bir süre aşk yaşadığı oyuncu Burçin Terzioğlu sene sonunda ayrıldıkları öğrenilen İlker Kaleli yeni tarzı ile dikkat çekti. Saç ve sakallarını uzatan Kaleli yeni imajı için "Biraz kendi haline bıraktım. Ama bazen proje içinde bu şekilde olmam gerekiyor" dedi. Burçin Terzioğlu ile ayrılıklarının sebebi olarak, arkadaşı Ece Dizdar'la aşk yaşadığı iddia edilen İlker Kaleli, konuyla ilgili "Artık ayıp oluyor. Hayatımda iki defa gördüğüm, aynı şirketle çalıştığım, düzgün ve iyi bir arkadaşım o. Böyle bir şey tabi ki yok. Geri kalan kısmı da özel. Onun için bu şekilde kalsın" dedi. Burçin Terzioğlu ile tekrar bir araya gelmeyi isteyip istemediğini sorularına Kaleli, "İyi akşamlar" demekle yetindi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 12:23

banner102