banner158
banner218

Sinem Güven'in kızı Defne'den güzel haber

1995 Miss Turkey Güzeli Sinem Güven'in 9 yaşındaki kızı, kanserle mücadelesinden galip çıktı. Zaferini sosyal medyada duyuran Defne, çektiği videoyla kendi gibi kanser hastası miniklere ‘Güçlüsünüz' mesajı verdi.

Sinem Güven'in kızı Defne'den güzel haber
banner216

Eski manken Sinem Güven, bir süre önce kansere yakalanan 9 yaşındaki kızı Defne'nin hastalığının ifşa olmaması için özen gösterdi. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; 2015'te 10 yıllık evliliğini bitirdiği Murat Ersönmez'den olan kızının önceki gün paylaştığı videoyu görünce çok duygulanan Güven, bu görüntüyü diğer kanser hastalarına umut olması için hesabında paylaştı.

"BEN ÇOK GÜÇLÜYÜM..."

Kemoterapi nedeniyle saçları dökülen 9 yaşındaki Defne, videodaki sözleriyle cesur yüreğini gözler önüne serdi: Ben çok güçlüyüm. Kanseri yendim. Şimdi saçlarım yok ama yine çıkacak biliyorum. Kendimi seviyorum ve kendime inanıyorum."

Paylaşımına kansere yakalanan instagram fenomeni Lea Elui'yi etiketleyen Defne, "Benim gibi siz de kanseri yenebilirsiniz" mesajı verdi.

Sinem Güven, kızının videosunu paylaşıp "İyi ki beni seçmişsin. Varlığın için Allah'a şükürler olsun. Bütün ömrüm seninle olsun" notunu yazdı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 14:34