Kim Kardashian ile evliliğinden dört tane çocuğu bulunan 45 yaşındaki West'in, kendi kurduğu Yeezy markasının mimari tasarımcılarından biri olan Bianca Censori ile gözlerden uzak bir şekilde evlendiği ileri sürüldü. Fakat TMZ sitesinin haberine göre West ile Censori'nin resmen evlendiğine dair herhangi bir belge yok. 

Fakat buna rağmen Kanye West ve Bianca geçtiğimiz günlerde, bir örnek alyanslarıyla objektiflere takılmıştı. Beverly Hills'teki ünlü bir otelin restoranında yemek yiyen çiftin yüzükleri, onlarla ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı olmuştu. Kanye West'in evlendiği ileri sürülen Bianca Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı Kim Kardashian'a olan benzerliği.

Kanye West ile ilgili bu haberin duyulmasından sonra eski eşi Kim Kardashian da sosyal medya hesabından bazı dikkat çeken paylaşımlar yaptı. Kardashian paylaşımlarından birinde "Gerçekten sakin bir dönemdeyim. Söyleyecek fazla bir şeyim yok. Yapacağım çok şey var" diye yazdı. Bir başkasında "Sadece hatırla, siyah koyun genellikle keçiye dönüşür. Kendin olmaya devam et" yazdı.