Galatasaray derbisi öncesi 'Bu lig bu sene birçok şaibeyle dolu. Hak edilen bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum.' açıklamaları yapan İsmail Yüksek, yayıncı kuruluş yorumcularından Güntekin Onay ve Emre Aşın'ın tepkisini çekti.

Öğretmenlikle ilgili yeni düzenleme geliyor! Bakan Tekin detayları açıkladı Öğretmenlikle ilgili yeni düzenleme geliyor! Bakan Tekin detayları açıkladı

Fenerbahçeli futbolcu İsmail Yüksek, Galatasaray derbisi öncesinde Süper Lig ve sarı-kırmızılı takımın şampiyonluğu hakkında konuştu.

Yayıncı kuruluşa konuşan İsmail Yüksek "Bu lig bu sene birçok şaibeyle dolu. Hak edilen bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum." dedi.

Açıklamalarına devam eden 24 yaşındaki futbolcu "Bize de fırsat geldi ama değerlendiremedik. Bugüne kadar geldik, geçmişe bakmanın da anlamı yok! Galatasaray maçını kazanmak için her şeyi yapacağız. Sonrasında Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarımızı bir nebze mutlu etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.İsmail Yüksek'in açıklamalarının ardından yorumlarda bulunan Güntekin Onay ve Emre Aşık 'Bu tür açıklamalara hiç gerek yok, İsmail daha çok yolun başında" tepkisini gösterdiler.