banner339
banner274

Eski sevgili muştayla dehşeti yaşattı! Bayıltana kadar dövdü

Son dakika haberine göre, Konya’da Burak Ergün isimli genç, eski kız arkadaşının evini basan Çağrı Özaydın tarafından şiddete uğradı. Saldırgan, Burak Ergün'ü bayıltana kadar muştayla dövdü. Canını zor kurtaran Burak Ergün, 'Ülkede her gün kadın cinayetleri oluyor. Ben olmasaydım belki de çok daha büyük zarar verecekti' dedi. Özaydın'ın 'Daha önceki sevgilimi de döve döve komalık ettim' tehditlerinde bulunduğu ortaya çıktı.

Eski sevgili muştayla dehşeti yaşattı! Bayıltana kadar dövdü
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Konya’da eski kız arkadaşının evini basıp, muşta ile Burak Ergün’ü öldüresiye döven ve eski kız arkadaşını da darp eden özel güvenlik görevlisi Çağrı Özaydın çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Vücudunda çok sayıda kırık oluşan Ergün, "Ülkede her gün kadın cinayetleri oluyor. Ben olmasaydım belki de çok daha büyük zarar verecekti" dedi. Özaydın'ın eski kız arkadaşına, 'Senide eski kız arkadaşım gibi komaya sokarım' diye tehditlerde bulunduğu da ileri sürüldü.

"DAHA ÖNCEKİ SEVGİLİMİ DE DÖVE DÖVE KOMALIK ETTİM"

Olay, bir hafta önce merkez Selçuklu ilçesi Bosna Hersek Mahallesi Osmanlı Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Endüstri mühendisi İ.S. (25) kendisine şiddet uygulayan ve aralarında geçimsizlik bulunan özel güvenlik görevlisi sevgilisi Çağrı Özaydın'dan (33) ayrıldı. İddiaya göre Özaydın, ayrılmalarına rağmen genç kızı rahatsız ve tehdit etmeye devam etti. Özaydın'ın 'Daha önceki sevgilimi de döve döve komalık ettim' tehditlerinden korkan İ.S. arkadaşlarından kendisini yalnız bırakmamalarını istedi.

'GECE VAKTİ MUŞTALI DEHŞET'

Sabah Gazetesi'nden Tolga Yanık'ın haberine göre; Muğla'dan annesinin yanına ziyarete gelen Burak Ergün (27) arkadaşı İ.S.'ye yardımcı olabilmek ve onu yalnız bırakmamak için evine gitti. İkili evde otururken gece saatlerinde kapı çaldı. Delikten baktıklarında yan komşuları Mete M.'nin (23) geldiğini gören ikili kapıyı açtı. Bu sırada kapının yanında saklanan Özaydın, eve zorla girerek, elindeki muşta ile Ergün'e saldırmaya başladı. Ergün'ü bayıltıncaya kadar döven Özaydın, araya girmek isteyen İ.S.'yi de darp etti. Can havliyle evden kaçan Ergün'ü bahçede de yakalayıp dövmeye devam eden Özaydın, Mete M. ile birlikte İ.S. ve Ergün'ün telefonlarını aldı. Daha sonra telefonları olay yerinde bırakan Özaydın, apartmandan ayrıldı.

'BEN OLMASAM BELKİDE ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRECEKTİ'

Aldığı darbeler sonucu çenesinde, burnunda, dişlerinde kırık, kafatasında da çatlaklar oluşan Burak Ergün yaşadığı dehşeti şu sözlerle anlattı:

"ELİNDEKİ MUŞTA İLE ÇENEMİ KIRDI"

'BEN BİR ŞEY YAPMADIM'

Olay sonrası gözaltına alınan Çağrı Özaydın'ın yapılan kontrollerde 128 promil alkollü olduğu tespit edildi. Özaydın emniyette ve nöbetçi mahkemedeki ifadelerinde, "13 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Benim elimde kesici veya delici bir alet yoktu. Ben oraya ilişkimizi kurtarabileceğim düşüncesiyle gitmiştim. İ.S. kapıyı açtı ve bu sırada Burak bana saldırdı. Ben kimsenin telefonunu gasp etmedim. Ben olay sırasında darp edildim. İlk müdahaleyi bana karşı taraf yaptı. Suçlamaları kabul etmiyorum" diyerek kendisi savundu.

Hakkında kasten yaralama, konut dokunulmazlığını ihlal ve yağma suçlamalarından soruşturma başlatılan Özaydın nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. Özaydın'a yardım ettiği belirtilen Mete M. ise emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.


banner218