Yurt dışına kaçış hazırlığı yapan FETÖ’cülere operasyon Yurt dışına kaçış hazırlığı yapan FETÖ’cülere operasyon
Birçok ünlü yapımda yer alan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz gün Cihangir'de kameralara yansıdı. Önceki aylarda verdiği bir röportajda anne olmak istediğini dile getiren Vuslateri, gazetecilerle konuşarak; 'Dua edin de sevgilim olsun' dedi.

Son olarak hem senaryosunu yazıp, hem rol aldığı ‘Cenazemize Hoş geldiniz’ adlı film ile beyazperdede boy gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz aylarda Re Touch Mag dergisine röportaj vermişti. Samimi açıklamaları sırasında bir hayalini de dile getiren ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı: Çocuk sahibi olmak istiyorum. Hem de aşırı şekilde, inanılmaz derecede. Cihangir’de böyle 58 kedili, kadife koltukta yaşlanan bir teyze olmamak için harekete geçiyorum.

"BABA EKSİKLİĞİYLE BÜYÜDÜM"

Oyuncu, "Uzun evlilik taraftarı değilim ama baba olmayı isteyen bir figürün de yaşamımda olması iyidir. Çünkü ben eksikliğiyle büyüdüm. Bir de kalabalık ev matraktır. Aile kurmak güzeldir. Bir dişi olarak, böyle mucizevi bir tarafımı neden hayata geçiremiyorum diye düşünmüyor değilim" şeklinde konuşmuştu.

"ANNEMİN İNADIYLA OYUNCU OLDU"

"Allah’ın sakar kuluyum diyorum, gülüyor arkadaşlarım" diyen Vuslateri, oyunculuk kariyerine nasıl başladığını da anlatarak; "Annemin inadıyla oyuncu oldum. 'Bu pilav bitecek' demezdi. 'Bu meslek yapılacak' derdi" demişti.

"COVER YAPMAK İSTİYORUM"

"Mantık, içgüdü ve yürek birbirinden koparsa teknik anlamda doktora gitmek gerek" diyerek ilginç bir açıklama yapan ünlü isim, şarkı söylemek istediğini de paylaşarak; "Hep söylemek istediğim ve kıskandığım şarkılardan oluşan bir cover yapmak istiyorum" diye konuşmuştu.

CİHANGİR'DE GÖRÜNTÜLENDİ

36 yaşındaki Gonca Vuslateri, son olarak geçtiğimiz akşam Cihangir'de yer alan ünlü bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

"BU BAYRAMDA TEKİM"

Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşarak, "Tüm sevdiklerimin ve herkesin bayramını kutluyorum" diyen ünlü isim, gazetecilere espri yaparak şu ifadeleri kullandı: Bu bayramda tekim, sevgilim yok. Dua edin de olsun! Oyuncu, ardından evinin yolunu tuttu.