Galatasaray'da yolların ayrıldığı Fatih Terim için çok konuşulan bir iddia ortaya atıldı. Daha önce başkanlığa soğuk bakan Terim'in fikirlerinin değişti, hatta yönetime alacağı isimlerin dahi belli olduğu konuşuluyor. İşte ortaya atılan isimler, Galatasaray'daki sıcak gelişmeler...

Isabelle Haak'ın Türkçe ile imtihanı | Fenerbahçe'ye karşı nasıl geri döndüler? Kırılma anını anlattı... Isabelle Haak'ın Türkçe ile imtihanı | Fenerbahçe'ye karşı nasıl geri döndüler? Kırılma anını anlattı...


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Galatasaray'da kısa bir süre önce teknik direktörlük koltuğundan ayrılan Fatih Terim, daha büyük oynuyor... İddialara göre sarı kırmızılıların efsane ismi geçtiğimiz günlerde sürpriz isimlerle buluşarak başkanlık hedefi için ilk hamlesini yaptı.

Fatih Terim'in aday olması halinde listesinde hayli Ahmet Ocaklı, Erden Timur, Bahattin Demirbilek, Rezan Epözdemir ve Hakan Üstünberk gibi camiada heyecan yaratacak güçlü isimlerle çalışacağı konuşuluyor.

Bu isimlerle fikir alışverişinde bulunduğu iddia edilen Fatih Terim'in olası bir kongrede aday olması bekleniyor. Galatasaray'ın efsane ismi Terim'in aday olması durumanda görüştüğü isimleri listesine ekleyeceği öğrenildi. (Hürriyet)