Galatasaray başkanlık seçimi tarihi geldi çattı. Şampiyonluk mücadelesi öncesinde sarı-kırmızılı kongre üyeleri 104. dönem yönetimini belirlemek için sandığa gidiyor. Oy verme işlemi Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda kurulan 20 sandıkta yapılacak. Peki; Galatasaray başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta yapılacak? İşte, 2024 Galatasaray başkan adayları

Galatasaray Kulübünün olağan seçimli genel kurulu tarihi ve saati sarı kırmızılı taraftarlar tarafından araştırılıyor. Galatasaray başkanlık seçimi tarihi geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. 104. dönem yönetimde yer alacak başkan ve üyeler kongre üyelerinin oylarıyla belirlenecek. Oy verme işlemi saat 10.00'da başlayacak ve 15.00'te sona erecek. Peki Galatasaray başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Galatasaray- Lecce hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Galatasaray- Lecce hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

2024 GALATASARAY BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN? Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, olağan seçimli genel kurulun 18 Mayıs'ta, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 25 Mayıs'ta gerçekleştirileceği bildirilmişti. Galatasaray Spor Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu, 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

OY KULLANMA İŞLEMİ SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK VE BİTECEK? Kongre üyelerinin oylarını kullanabilmeleri için Galatasaray Lisesi'nde 20 sandık kurulacak. Oy kullanma işlemi saat 10.00'da başlayacak ve 15.00'te sona erecek.

GALATASARAY BAŞKAN ADAYLARI KİMLER? Galatasaray'ın olağanüstü genel kurulunda, mevcut başkan Dursun Özbek ile anayasa profesörü ve siyasetçi Süheyl Batum yarışacak.

DURSUN ÖZBEK YÖNETİM KURULU LİSTESİ Asıl: Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Sedat Artukoğlu, Eray Yazgan, Can Natan, Mehmet Saruhan Cibara, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu, Fatih Demircan Yedek: Ozan Bingöl Yurtsever, Timur Kuban, Emir Aral, Tanur Lara Yılmaz, Ece Bora.

SÜHEYL BATUM YÖNETİM KURULU LİSTESİ Asıl: Aytuğ Sakallıoğlu, Ayşen Sarıkan Tanırcan, Aslı Makaracı Başak, Mete İkiz, Suat Sarı, Çetin Soysal, Mustafa Barış Yaşaroğlu, Rezan Epözdemir, Cüneyt Öztürk, Murat Karaman Yedek: Metin Karakaya, Cem Topuz, Hikmet Siber Akyelken, Mehmet Şişmanoğlu, Hikmet Ozan Öğüt.