Dengeler 5. Bölümü merak ediliyor. Dizi izleyicileri Dengeler 4. bölüm ne zaman? Sorusuna yanıt arıyor. Yayınlandığı andan beri büyük bir hayran kitlesi edinen Dengeler 4. bölüm ne zaman?

Kızılcık Şerbeti'nin makyözü Esra Okumuş'un işine son verildi Kızılcık Şerbeti'nin makyözü Esra Okumuş'un işine son verildi

Dengeler 4. bölüm 3 Mayıs'ta yayınlandı Dengeler 4. bölümü izlemek isteyenler 3 Mayıs tarihinden itibaren Gain platformu üzerinde yeni bölümü izleyebiliyor. Peki, Dengeler 5. bölüm ne zaman? Dengeler: Biri Olmak yeni bölüm hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor?

Cihangir Ceyhan, Mazlum Çimen ve Erol Babaoğlu'nun başrollerini paylaştığı, 2024 yılında GAIN platformunda yayınlanan bir Türk suç dram dizisidir. Dizinin ilk iki bölümü 19 Nisan'da yayınlanmıştır. Dizi, Ferit adında, çocukluğundan beri bambaşka bir hayatın hayalini kuran bir gencin hikayesini anlatıyor. Ferit, adım adım suç, şiddet, hırs ve intikam dolu bir dünyanın içine sürüklenir. Gerçekleşmemiş ihtimallerle birlikte çocuk ruhunu ve naifliğini de arkasında bırakmak zorunda kalan Ferit, "biri olma" yolunda çok şey feda eder.

Dengeler 5. Bölüm ne zaman?

5. bölüm henüz yayınlanmadı, yeni bölümün bu hafta izleyiciyle buluşması bekleniyor.