banner116

Kuşadası'nda 'Okullar Hayat olsun' sulu boya resim sergisi açıldı

Kuşadası Halk Eğitim Merkezi ve Nermin-Metin Akar İlköğretim Okulu işbirliğiyle gerçekleştirilen “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında suluboya resim sergisi açıldı.

Kuşadası'nda 'Okullar Hayat olsun'  sulu boya resim sergisi açıldı
banner94
banner26

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilen açılışa, Kuşadası Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkkan, Halk Eğitim Müdürü Behire Yıldız, Nermin-Metin Akar İlköğretim Okulu Müdürü Şebnem Yatağan ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. 

“Okullar Hayat Olsun” projesiyle 20 kursiyer 1 yıllık çalışmalarını sanatseverlerle buluşturarak beğeni topladı. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği sergi açılışında konuşma yapan Nermin-Metin Akar İlköğretim Okulu Müdürü Şebnem Yatağan “Okul saatleri dışında okulu canlı tutabilmek ve yetişkinlerin bir şekilde okula taşımak için gerçekleştirdiğimiz “Okullar Hayat Olsun” projesi bugün meyvelerini verdi. Kursiyerlerimizin bir yıllık çalışmalarını sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ben bu projede bize destek veren ve sergi açılımızda katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

kusadasi’nda-“okullar-hayat-olsun“-sulu-boya-resim-sergisi-acildi.jpg

kusadasi’nda-“okullar-hayat-olsun“-sulu-boya-resim-sergisi-acildi3.jpg

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2014, 11:07
banner118
banner129