banner339
banner313

Kuşadası İyi Parti İlçe Başkanı Hayati Atlı’dan destek açıklaması: Ömer Günel her zaman destekçimiz olmuştur

İyi Parti İl Başkanı Süleyman Demirci’nin Aydın’da partisinin 4. kuruluş yıldönümü etkinliğinde yaptığı konuşmada CHP’li Efeler ve Germencik belediyelerine verdiği otobüs desteği sebebiyle teşekkür etmesinin ardından İyi Parti Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı’dan da bir açıklama geldi.

Kuşadası İyi Parti İlçe Başkanı Hayati Atlı’dan destek açıklaması: Ömer Günel her zaman destekçimiz olmuştur
banner475

CHP’li Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in de otobüs desteğine olumlu dönüş yaptığını ifade eden Başkan Hayati Atlı, “Partimizin kuruluşunun 4. yıldönümü dolayısıyla Aydın İl başkanlığımızın koordinesinde İstanbul programı düzenlenmiştir. Programa katılmak için Kuşadası İlçe Teşkilatı olarak Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel'den ulaşım desteği istedik. Başkanımız her konuda olduğu gibi talebimizi anında olumlu olarak cevaplandırmıştır. Ancak daha sonra İl Başkanlığımızdan ayrı bir program yapmanın doğru olmayacağı düşüncesi ile ulaşım talebimizi geri çektik” diye konuştu.

Başkan Atlı, son olarak da “Kutlama programına katılmak isteyen arkadaşlarımız il yönetimimizin organizasyonuna katılmışlardır. Belediye Başkanımız Ömer Günel'e destekleri için teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 10:56
banner218