banner116
banner92

Klasik otomobil yarışının geliri Soma'ya bağışlandı

Shaia Hotels Kuşadaşı Golf&Spa Resort’ün ana sponsorluğunda Kuşadası’ndan start alan ve 3 gün süren 17. Batı Anadolu Klasik Rallisi ile rallinin galasında yapılan bağış kampanyasından elde edilen gelir, Soma´da hayatını kaybedenlerin yakınlarına bağışland

Klasik otomobil yarışının geliri Soma'ya bağışlandı
banner94
banner26

Organizasyona, çok sayıda klasik otomobil sever yarışçı katıldı. Startı, Kuşadası Golf Resort Spa’dan verilen yarışmaya 33 araba yarışmacı olarak katıldı. Etkinliğe toplamda 46 klasik otomobil iştirak etti. Klasik otomobilseverler, üç gün boyunca tesiste konakladı. Yarışma kapsamında Shaia Hotels özel etabı da düzenlendi. 

Yarışma sonunda gerçekleşen galada, dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı. Galada, Shaia Hotels Yönetim Kurulu üyesi ve Turizm Koordinatörü Önder Dinler ile Shaia Hotels Yönetim Kurulu üyesi Yahya Alpaslan da hazır bulundu. Klasik Otomobil Kulübü Başkanı Aydın Harezi, organizasyona emeği geçen otel yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ederek, birer plaket taktim etti. Shaia Hotels Turizm Koordinatörü Önder Dinler, Başkan Harezi'ye otele gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Dinler, önümüzdeki yıllarda da bu güzide kulübe desteklerinin süreceğini belirtti. Dinler, grubun diğer otellerde farklı ralliler planladıklarında her türlü desteğin verileceğini söyledi.Klasik Otomobil Kulübü Başkanı Aydın Harezi ise yarışmadan elde edilen tüm gelirin Soma’da hayatını kaybedenlerin yakınlarına bağışlandığını belirterek, “Soma faciası hepimizin içini acıttı, canını yaktı. Kazada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızın ailelerine başsağlığı diliyoruz. Rallimizi çok daha faydalı olabileceğimize inandığımız bir sosyal sorumluluk kampanyasına dönüştürmeyi hedefledik. Bildiğiniz gibi son senelerde kulübümüz özellikle eğitim konularında sosyal yardım kampanyaları düzenleyerek sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaya başlamıştı. Bu yarışımızda da aynı amaçla düzenlemeyi öngördüğümüz sosyal sorumluluk girişimimizi şimdi tümüyle insani amaçlı sosyal sorumluluk faaliyetine dönüştürdük ve Soma için yarıştık. Ralliden ve rallinin galasında yapılacak bağış kampanyasından elde edilen geliri, Soma´da hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerine bağışlıyoruz“ dedi.

klasik-otomobil-yarisinin-geliri-soma’ya-bagislandi.jpg

klasik-otomobil-yarisinin-geliri-soma’ya-bagislandi2.jpg

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2014, 11:15
banner118