banner4

İsmet Sezgin, İncirliova Belediyesi'ni ziyaret etti

İsmet Sezgin, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi makamında ziyaret etti.

İsmet Sezgin, İncirliova Belediyesi'ni ziyaret etti
banner26

AYDINPOST HABER SERVİSİ/MURAT UÇKAÇ-1955-1960 yıllarında Aydın Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve ardından Maliye Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, TBMM Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Başbakan Yardımcılığı görevlerinde bulunan İsmet Sezgin, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Kale, Meclis Üyeleri ve belediye personeli ile birlikte karşıladığı Sezgin’e, makam koltuğuna oturması konusunda ne kadar samimi ve ısrarlı davransa da Sezgin farklı bir koltuğa oturdu.

Sezgin, Başkan Kale ile bir süre sohbet ederek belediye ile ilgili bilgiler aldıktan sonra basına yaptığı konuşmasında, “Belediye Başkanımızı tebrik etmek ve İncirliovalı dostlarımı ziyaret için İncirliova’ya geldim. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale iyi eğitimli, çalışkan, heyecanlı, dürüst ve İncirliova’nın çehresini değiştirebilecek nitelikte genç bir kardeşimiz. İncirliova’ya uzun yıllar başarıyla hizmet vereceğine inanıyorum. İncirliova’nın taşında toprağında, köyünde kentinde her türlü hizmetinde küçükte olsa emeği olan birisi olarak İncirliova’ya gelmekten ve özlem gidermekten büyük memnuniyet duydum. İncirliova süratle gelişen ve daha da büyümeye, gelişme olanakları ve kaynaklarına sahip olan bir ilçe olmasının yanı sıra çalışkan bir insan potansiyelinin sahip olduğu bir ilçemiz. İncirliova’nın yeni büyükşehir yasasından da yararlanarak daha büyük bir gelişme göstereceğine inanıyorum. Başkanımızı bu coşkuda, bu heyecanda ve bu azimde görüyorum. Allah yardımcısı olsun” dedi.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’de Sezgin’e, ziyaretlerinden dolayı çok memnuniyet duyduğunu söyledi ve övgü dolu sözlerinden dolayı teşekkür ederek bu sözlere layık olmaya çalışacağını söyledi. Kale, Sezgin’e bir buket çiçek vererek aracına kadar eşlik ederek uğurladı.

dsc_0130.jpg

dsc_0132.jpg

dsc_0147.jpg

dsc_0161.jpg

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 13:44