banner339
banner391
banner313

Aydın’ın genç 'Messi'leri belgelerini aldı

Aydın’ın Efeler ilçesinde 6-13 yaş grubu çocuklara yönelik düzenlenen yaz futbol okulunu tamamlayan 210 sporcu belgelerini aldı.

Aydın’ın genç 'Messi'leri belgelerini aldı
banner353

Aydın Yıldızspor 2016 Yaz Futbol Okulu 9 gerçekleştirilen tören ile tamamlandı.

Aydın Adnan Menderes 2 Nolu Yan Sahada gerçekleştirilen törene yöneticiler Birol Uzun, Ali Duman, Tuğrul Çıvgın, Mehmet Öztürk, Yaz Futbol Okulları Sorumlusu ve Altyapı Kordinatörü Ayhan Çiçek, yaz futbol okulu antrenörleri ve veliler katıldı. Yaz futbol okulu öğrencilerine katılım belgeleri verildi.

Yıldızspor Yaz Futbol Okulu 2016 döneminde, 2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010 doğumlu 210 öğrenci temel futbol eğitimi aldı.

Altyapı Koordinatörü Ayhan Çiçek, yaptığı açıklamada; “Yıldıspor yaz futbol okulları büyük bir katılımla çok güzel geçti. İyi çalıştık. Maçlara gittik eğlendik. Burada bizim öncelikli hedefimiz çocukların hem fiziksel hem zihinsel hem de sosyal anlamda gelişimlerini izlemekti. Sporcularımız neler kazandı: Saygı, ekol sahibi olmak, takım çalışması, liderlik vasfı, halden anlamak, sözünün eri olmak, dayanışma ruhu, başarı ruhu, disiplinli olmak, aidiyet duygusunu kazandılar. Burada Sadece Futbol Yok; En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetişmesi için oluşturduğumuz eğitim programı ‘iyi futbolcudan önce topluma sağlıklı bireyler’ yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca yaz futbol okulu çalışmalarımız sonunda Yıldızspor’a ve Ayyıldızspor altyapısına yetenekli oyuncular kazandırdık. Çalışmalarımız 12 ay boyunca kesintisiz olarak devam etmektedir. 17 Eylül cumartesi günü kış futbol okulu çalışmalarımıza başlayacağız. Çalışmalarımız; Dr. Fevzi-Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu Halı sahasında ve Pamuk Halı sahasında Cumartesi ve Pazar günleri devam edecektir” dedi.

Futbol yaz okulu, öğrencilere takım olma, sevgi, saygı ve centilmenliği öğrettiğinin altını çizen Birol Uzun da, “Yıldızspor kulübü futbol yaz okulumuzun 20 Haziran -09 Eylül tarihleri arasında spor yapan çocuk daha mutlu daha başarılı olma konusunda 3 aylık çalışma periyodunda değerli hocalarımızın sistemli ve programlı çalışmalarıyla çocuklarımız spor yapmayı ve futbol oynama eğitimini aldılar. Bu, 3 aylık eğitimde çocuklarımıza futbol bilgileri dışında disiplin anlayışı, takım olma, sevgiyi, saygıyı, centilmenliği, arkadaşlığı ve paylaşmayı öğrenmeleri açısından katkı sağlandı” diye konuştu.

Yıldızspor Yöneticisi Tuğrul Çıvgın ise, şöyle konuştu; “Spor yapmayı hayatların bir parçası olarak görmelerini yaşamları boyunca spor yapmalarının gelişimlerine öğrenmelerine fayda sağlayacağı ve spordan hiç kopmamalarını diliyoruz. Çalışmaların başından sonuna kadar destek veren tüm, hocalarımıza, velilere, çocuklarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz”

aydin-yildizspor-2016-yaz-futbol-okulu.jpg

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2016, 08:56
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k