banner158
banner218

WhatsApp 'karanlık mod' görüntüleri ortaya çıktı!

WhatsApp'ın kullanıcılarına sunacak olduğu 'karanlık mod' beta sürümü öncesi, whatsapp karanlık mod görüntüleri ortaya çıktı.

WhatsApp 'karanlık mod' görüntüleri ortaya çıktı!
banner216


Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın, kullanıcıların uzun zamandır beklediği 'karanlık mod' özelliğine ait görüntüleri ortaya çıktı.

Son dönemde akıllı telefon modellerinde birçok uygulama, karanlık mod özelliğini sunmaya başladı. Daha sonra ise Android 10 işletim sistemiyle beraber Android işletim sistemine, iOS 13 işletim sistemiyle beraber iOS 13 işletim sistemine karanlık mod geldiğini gördük. Karanlık mod desteğinin akıllı telefonların işletim sistemine gelmesiyle beraber uygulamalarda bir bir güncelleme yayınlayarak karanlık moda uyum sağlamaya başladığını gördük. Şimdi de kısa süre önce yayınlanan yeni beta sürümü 2.19.297 sürümüyle beraber WhatsApp karanlık mod giriş ekranı ortaya çıktı.Yeni güncelleme sonrasında kullanılabilecek olan karanlık mod için son sürümün ne zaman yayınlanacağı konusunda şu an için resmi bir bilgi yok. Yıl sonuna doğru gelmesi beklenen güncelleme ile karanlık modun kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor. 
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 07:23