banner274

Uygun fiyatlı oyun canavarı POCO X3 NFC kutudan çıkıyor!

Uygun fiyatlı oyun canavarı POCO X3 NFC kutudan çıkıyor!


Xiaomi'nin alt markası olan POCO farklı telefonlarıyla biliniyor. POCO X3 NFC, özellikle oyuncular için tasarlanmış bir cep telefonu modeli. Test merkezimize gelen ve kısa bir süre sonra incelemesinin YouTube kanalımızda yayınlanacak olan POCO X3 NFC, 6.67 inç büyüklüğünde IPS LCD bir ekrana sahip. 6 GB RAM ve 64 / 128 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olan cep telefonu gücünü Qualcomm Snapdragon 732G çipsetten alıyor. 

Özellikle oyuncuların seveceği bir özellik olan 120 Hz ekran yenileme hızı telefonda yer alıyor.  64 MP + 13 MP (ultra geniş açı) + 2 MP (makro) + 2 MP alan derinliği kamerasına sahip olan telefonda 20 MP ön kamera yer alıyor. Telefonda 5.160 mAh pil yer alıyor. 

POCO X3 NFC ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.