banner339
banner274

Tanga ile ev işi yapıp YouTube’ta yayınladı!

Gün geçmiyor ki YouTube’da garip bir videoyla daha karşılaşmayalım. Bu sefer ki videoda bir Rus tanga ile ev işi yaparken kendisini videoya kaydetti ve YouTube’ta paylaştı.

Tanga ile ev işi yapıp YouTube’ta yayınladı!
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Günümüzde sosyal medyada popüler olmak için insanlar herşeyi yapıyorlar. Tam yok artık bu kadar da olmaz dediğimiz anlarda bile daha fazlasının gerçekleştiğini görüyoruz. Görünen o ki insanların sosyal medyada fenomen olmak için, çok izlenmek, çok takip edilmek için yapamayacakları şey yok.

Daha geçtiğimiz gün Twitch’te sadece mikrofon yalayarak binlerce dolar kazanan fenomeni sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer daha da ilginç bir video ile karşı karşıyayız.

Bir Rus ev işi yaparken kendisini videoya alıyor ve bunu da YouTube üzerinden paylaşıyor. Buraya kadar bir sorun yok. Pekala herkes ev işi yapıp bunu videoya verebilir. Fakat işin garipleştiği yer, Rus hanım kardeşimizin bu işleri iç çamaşırlarıyla yapması. Üstelik normal bir iç çamaşırı da değil. Tanga ile.

Video altındaki yorumların ağırlıklı olarak Türklerden oluşması da ayrı bir soru işareti. Eğer isterseniz videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Öyle sanıyoruz ki YouTube bu videoyu kaldırmayıp yayınladığına göre bir sorun yok.

Gerçekten sosyal medya gün geçtikçe daha da tehlikeli bir yer olmaya başladı. İnsanın karşısına ne zaman neyin çıkacağı pek belli olmuyor.
banner218